Stahuji aplikaci

Reminders.cz

Stahuji aplikaci

Reminders.cz
Logo Reminders Upomínkový systém pro Vaše pohledávky
Přihlášení klientaRegistrovat se

O nás

Informace o společnosti Reminders s.r.o.

Společnost Reminders s.r.o. byla založena v roce 2011 a v jejím vedení stojí odborníci s dlouholetými praktickými zkušenostmi s neplatiči. Lidé, kteří působili a dosud působí ve vrcholovém managementu několika společností s nejrůznějším zaměřením. Činnost společnosti je zároveň zaštítěna renomovanou advokátní kanceláří s dlouholetou praxí v oboru vymáhání pohledávek. Založení společnosti Reminders s.r.o. tak bylo logickým krokem.

Během působení v managementu jiných společností jsme se často setkávali s problémy pozdních úhrad pohledávek. Hledali jsme proto na trhu společnost, zaměřenou na řešení pohledávek, která by nám dokázala pomoci. Žádná
z vymáhacích či inkasních agentur ale nedokázala nabídnout kvalitní a cenově dostupné služby přesně na míru našim potřebám. I proto jsme se rozhodli založit tuto společnost a podělit se o naše dlouholeté zkušenosti s upomínáním pohledávek.

Celá obchodní politika společnosti Reminders s.r.o. je založena na důsledném a korektním upomínání dlužníků všemi dostupnými prostředky, a to vše za ceny, které si může dovolit i malý živnostník při pohledávce za pár stokorun. Právě důslednost je klíčem k úspěchu při vymáhání pohledávek.

Uděláme všechno pro to, abychom pomohli i Vám...