Stahuji aplikaci

Reminders.cz

Stahuji aplikaci

Reminders.cz
Logo Reminders Upomínkový systém pro Vaše pohledávky
Přihlášení klientaRegistrovat se

Podrobný popis naší nabídky

Čím se lišíme od vymáhacích agentur

Naše služby mohou být zdarma

Soustavné připomínání závazku dlužníkovi je v současné době nutností ke včasnému získání peněz z vystavených faktur. To je ale časově náročné a mnohdy bez potřebné rychlosti a důslednosti neefektivní.

Naše společnost Vám proto nabízí profesionální upomínkový servis - metodu s nejvyšší úspěšností. Budeme podle předem stanoveného časového plánu upomínat Vaše klienty / dlužníky za Vás s pečlivostí a důsledností. Právě důslednost je klíčovým prvkem k tomu, aby bylo upomínání úspěšné.

Upomínkový servis

Námi podniknuté kroky povedou k výraznému zlepšení platební morálky a zlepšení Vašeho cash-flow. Ceny za naše služby jsou velmi nízké a proto má smysl obrátit se na nás i s pohledávkami za několik stokorun.

Naše služby se omezují (a tím i specializují) pouze na upomínkový servis. V naší nabídce nenajdete některé služby, jako například osobní návštěvy u dlužníka. Tato metoda bývá sice mnohdy účinná, ale poměrně nákladná. Stejně tak Vám nebudeme nabízet právní a exekuční servis, ale v případě

Vašeho zájmu Vám doporučíme služby renomované advokátní kanceláře s úzkou specializací na vymáhání dluhů, se kterou spolupracujeme.

Na trhu je velké množství inkasních agentur a firem na vymáhání pohledávek. Mnoho z nich je seriózních a profesionálních, některé jsou ale, řekněme, „značně pochybné“ a je těžké se v tom orientovat. Naprostá většina řeší Vaše pohledávky od A do Z a jejich odměny jsou stanovené procentem z dlužné nebo vymožené částky. Existují i tací, kteří z Vás pouze chtějí podvodně vylákat peníze za registrační poplatky a další služby, ale jejich snaha o skutečné vymožení pohledávky je naprosto minimální.

Myslíme si, že není důvodu Vám účtovat diametrálně odlišnou odměnu jen proto, že jedna z faktur byla vystavena na mnohem vyšší částku.

Naše nabídka je proto značně odlišná.

Máme za to, že není úplně spravedlivé účtovat odlišnou výši odměny za dvě pohledávky rozdílné hodnoty, protože naše práce byla v obou případech stejná. Pokud budeme upomínat dlužníka s pohledávkou ve výši 1.000,- Kč a dlužníka s pohledávkou ve výši 100.000,- Kč, není důvodu Vám účtovat výrazně odlišnou částku jako naší odměnu jen proto, že jedna z faktur měla několik nul navíc. Naší filozofií je nabídnout cenově dostupné služby, které vyvinou tlak na dlužníka a donutí ho zaplatit Vaše pohledávky, a zároveň pomohou v prevenci proti vzniku dalších neuhrazených pohledávek.

Naše vize projektu Reminders s.r.o.Jak to funguje