Stahuji aplikaci

Reminders.cz

Stahuji aplikaci

Reminders.cz
Logo Reminders Upomínkový systém pro Vaše pohledávky
Přihlášení klientaRegistrovat se

Pomoc dlužníkovi

Možná dokážeme pomoci i Vám...

Pravděpodobně jste se na naše stránky dostali na základě naší upomínky a jste v nepříjemné situaci, kdy někomu dlužíte peníze. Možná že Vám nevyšel Váš podnikatelský záměr, možná se prostě jenom momentálně nedaří, ale také je možné, že jste v druhotné platební neschopnosti. To znamená, že velmi rádi budete platit svoje závazky včas, pokud budou včas platit Vaši klienti i Vám. Je to začarovaný kruh, ale možná Vám s tím dokážeme pomoci.

Doporučujeme pečlivě prostudovat naše internetové stránky a pokud zde naleznete odpověď, jak se dostat z problémů, ve kterých momentálně jste, jsme připraveni důrazně upomínat i Vaše dlužníky a udělat maximum pro zlepšení Vaší situace.

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře, případně volejte, pište či pošlete e-mail. Pokud Vám není něco zcela jasné, případně dáváte přednost osobnímu kontaktu, domluvte si schůzku s naším obchodním zástupcem na telefonním čísle +420 734 757 922, nebo se (po předchozí dohodě) můžeme společně setkat v sídle naší společnosti.